Işıksu’dan amatöre destek

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Amatör Spor Kulüpleri yöneticileri ile Adapazarı Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda buluştu. Başkan Işıksu, kendilerine bağlı 24 kulübe destek olacağını söyledi.

Işıksu’dan amatöre destek

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Amatör Spor Kulüpleri yöneticileri ile Adapazarı Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda buluştu. Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’in de hazır bulunduğu amatör kulüplerin sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Mutlu Işıksu, yeni sezonun başarılı geçmesi temennisinde bulundu.

24 KULÜBE DESTEK

Adapazarı’nın spor yaşamında da daha ileri noktalarda olması için gerçekleştirilen çalışmalarda yer almak istediklerini vurgulayan Başkan Işıksu, 24 kulübe destek olacaklarnını söyledi. Başkan Işıksu, “Adapazarı’mızı çok seviyoruz ve her alanda daha başarılı olması için hep birlikte gayret ediyoruz. Amatör spor kulüplerini bu anlamda önemsiyoruz. Yöneticilerimizle zaman zaman farklı vesilelerle bir arada oluyorduk, hep birlikte bir toplantı düzenlemek istedik. Bizlere ilgi gösteren amatör spor kulüpleri camiamıza teşekkür ediyorum. 84 mahallemize hitap eden 24 kulübümüzle beraberiz ve destek vereceğiz. Karaman Spor Kompleksimizi amatör spor kulüplerimizin daha çok kullanmalarını sağlayacağız” ifadelerini kullandı. Amatör Spor Kulüpleri yöneticilerinin gerçekleştirilen toplantıdan ve alınan kararlardan oldukça memnun olduğu gözlenirken, yöneticiler, Başkan Mutlu Işıksu ve Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel’e teşekkür etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort