İsmail Ertekin'den Sakaryaspor taraftarına mesaj!

Yeni sezona güçlü bir kadro kuran Sakaryaspor bu sezon 1.Lig hedefine ulaşmak istiyor. Teknik Direktör İsmail Ertekin camianın şampiyonluk beklediğini belirterek “Şampiyon olacağız bunun başka yolu yok” dedi. 

İsmail Ertekin'den Sakaryaspor taraftarına mesaj!

Sakaryaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin yeni sezon öncesinde önemli açıklamalar yaparken taraftara şampiyonluk mesajı verdi. İsmail Ertekin, “Takımın bir hedefi olduğu için ben buraya geldim. Hedefe yürümek için de doğru transferler yapmak gerekiyor. Şu ana kadar yaptıklarımızın da bu doğrultusunda olduğunu düşünüyorum. Sakaryaspor camiası şampiyonluk bekliyor. Bizde doğru oyuncuları bulmaya çalışıyoruz. Takımı daha da güçlendirip ve hedefimizi yakalamalıyız. Son yıllarda Sakaryaspor sürekli direkten döndü, bu şehir bu ligden çıkmak istiyor. Bizde bunun için buradayız” dedi. 
BANA İNANIYORLAR
Sakaryaspor taraftarının kendisine olan güvenini ve desteğini boşa çıkarmayacağının altını çizen Ertekin, “Taraftar benim daha önceki dönemimdeki takımın performansından dolayı Sakaryaspor’un benimle başarıyı yakalayacaklarına inandığı için bana karşı teveccüh gösteriyor. Benimde buna layık olmam lazım bunun içinde çok iyi bir takım lazım. Play-Off’tan değil direkt çıkmak için bütün çabamızı sarf etmeliyiz. Yönetim bu konuda elinde geleni yapıyor. Bizde sahada elimizden geleni yaparak hedefe ulaşmak istiyoruz” dedi.   Erdem YILDIRIM
 

 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gerçek Tatanga
Gerçek Tatanga - 2 ay Önce

VAllahi bizim açımızdan sorun yok, hiiiiç öyle bir derdimizde yok. Ister şampiyon olun ister olmayın:) büyükşehir başkanı yuce baskan düşünsün :) şampiyon bu yüzden olurlar bu sefer takım başkanı gider gitmesine de heralde belediye başkanıda memleketi rizeye döner :)

AHMED ENSAR DOĞAN
AHMED ENSAR DOĞAN - 2 ay Önce

Karıeli alağsın şampiyon sakaryasporum

Kobra erol 54
Kobra erol 54 - 2 ay Önce

Bizler tatanga olarak herzaman futbolcu kardeşlerimizi bagrımıza bastık yüreklerini kalplerini ortaya koymalılar ben şampiyon olacagımıza yürekten inanıyorum o yüregide futbolcu arkadaşlRımızdan görmek istiyotuz

Tatangalar
Tatangalar - 2 ay Önce

Eğer bu KEK grupdan direk çıkılmazsa yazık HOCA,hepiniz gidersiniz

Ziya kekec
Ziya kekec - 2 ay Önce

Larda deyil sözde göreveyiz yarıda bırakıp kaçarsanız ne olcak

Şahan Uluç
Şahan Uluç - 2 ay Önce

Belediye Başkanının Geyve li olduğunu sanıyordum. Rizeli veya Rize kökenli olduğunu bilseydim oy vermezdim.

SIRADAKİ HABER