İşte Sakaryaspor’un yeni başkanı

Yönetim, olağanüstü genel kurulun 5-12 Aralık’ta yapılması için Valilik’e özel izin başvurusu yaptı. Valilik, pandemi nedeniyle genel kurulun yapılmasına izin vermedi. Bu gelişme sonrasında yönetim Hüdaverdi Bahadır başkanlığında yola devam edecek.

İşte Sakaryaspor’un yeni başkanı

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

İZİN ÇIKMADI

Sakaryaspor yönetimi adına Doğan Çatalbaş, olağanüstü genel kurulun 5-12 Aralık’ta yapılması için Valilik’e özel izin talebinde bulundu. İçişleri Bakanlığının yayınladığı genelge sonrasında 28 Şubat 2021’e kadar genel kurul ve toplu toplantıların yapılmayacağı kararının uzatıldığını açıklamasına rağmen kongreyi gerçekleştirmek isteyen yönetimin bu talebine Valilik’ten izin çıkmadı. Vali Çetin Oktay Kaldırım kongrenin bu durumda yapılmasının mümkün olmadığını ancak ilerleyen dönemde yeniden konunun gündeme alınabileceğini gazetemiz editörü Azim Çelik’e açıklamıştı. Resmi yazının bugün açıklanması bekleniyor.

BAŞKAN BAHADIR

Olağanüstü genel kurulun yapılmayacağının kesinleşmesinin ardından mevcut yönetimde başkanlık konusunda değişikliğe gidildi. Cevat Ekşi görevinden ayrılarak başkanlığı yönetim içerisindeki arkadaşlarından Hüdaverdi Bahadır’a bıraktı. Yaşanan bu gelişme sonrasında başkanlık görevini üstlenen Hüdaverdi Bahadır, yönetimindeki arkadaşlarıyla yola devam edecek. Bahadır’ın ilk iş olarak yarın prensipte anlaşma sağladıkları teknik direktör Serdar Bozkurt’u ilimize davet ederek sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

banner3
YORUM EKLE