İşte Sakaryaspor’un yeni sportif direktörü

Sakaryaspor’da yönetim, teknik direktörlüğe Serdar Bozkurt’u getirmesinin ardından sportif direktörlük için de Selim Çatalbaş’ı düşünüyor.

İşte Sakaryaspor’un  yeni sportif direktörü

Sakaryaspor’da yönetim,  teknik direktörlüğe Serdar Bozkurt’u getirmesinin ardından sportif direktörlük için de Selim Çatalbaş’ı düşünüyor. Futbolun içinden gelen, camiayı yakından tanıyan bir ismi takımın başına getirmek isteyen Başkan Ekşi ve kurmaylarının, bu konuda Çatalbaş’ı uygun gördüğü ve yeni görevini bugün tebliğ edeceği öğrenildi.  Çatalbaş’ın göreve başlamasıyla birlikte Metekan Yılmaz’ın ayrılması sonrasında görevinde tek kalan Hasan Özkan da rahatlamış olacak. 

Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 12:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Üzgün Ümitsiz
Üzgün Ümitsiz - 1 ay Önce

Sportif Direktörü anladık da Mali Direktör ne zaman gelecek? Kongrelere girerken bir önceki yönetimin yenisine devrettiği borçlarn hesabını çıkarttıracak, klübün hangi eski futbolcu, antrenör, ve kurumlara ne kadar borcu olduğunun hesabını tutacak bir finans direktöründen bahsediyorum. Baksanıza, bugünkü gazetenin bu haberle ayni sayfasında "Klüp, gelen 2 milyon liralık alacak talebiyle şoka uğradı" haberi var. Nasıl oluyor bu? Bir ahbap çavuş yönetim kurulu olmayan parayla borçlanıyor. Kayıt kuyut yok. Sonra bunu kendisinden sonra gelen diğer ahbap çavuş yönetimine aktarıyor. Gene kayıt, defter yok. Ne zamana kadar? Alacaklının avukatı icra mahkemesinden tahsilat kararı çıkartıncaya kadar. Sonra, "Ayyy şoke olduk".feryatları. Neyse, beterin beteri var. Hazine de 130 milyar kaybını çok sonra farketmişti.