'İyi bir hazırlık dönemi geçirdik'

Teknik Direktör Erol Kolcu, genel anlamda iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini söyledi. Savunma zaaflarına ve bireysel hatalara dikkat çeken Kolcu, “Eksiklerimiz var ancak çok çalışıp bu eksikleri gideceğiz” dedi.

'İyi bir hazırlık dönemi geçirdik'

Teknik Direktör Erol Kolcu, hazırlık döneminin iyi geçtiğini söyledi. Takım olarak eksiklerin olduğunu belirten Kolcu Kırklarelispor maçıyla ilgili olarak şöyle konuştu: “İyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Yani lig öncesinde belli bir yol kat ettik. Kırklarelispor maçında açıkçası takımdan farklı şeyler bekliyordum. İlk 15 dakikada önemli pozisyonlar bulduk. 10 kişi kalmamız oyun düzenimizi etkiledi. Fakat özellikle savunmamızın arkasına atılan toplar ve yapılan bireysel hatalar beni çok kızdırdı. Bunların üzerinde daha çok çalışarak eksiklerimizi gidereceğiz.”
Sakaryaspor’un iyi bir sezon geçireceğine inanan tecrübeli teknik adam Erol Kolcu 4 hafta sonra daha iyi konumda olacaklarının altını çizdi. Kolcu, “Çalışmalara başladığımız günden buyana söylüyorum takım olarak ligin 4 ya da 5’inci haftası hazır hale geleceğimizi düşünüyorum. Çok kötü durumda değiliz. Bu çocuklar daha çok genç ve tecrübesizler. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sezona galibiyetle başlamak moral, motivasyonu ve futbolcularımızın kendine olan güvenini daha da arttıracaktır. İnşallah bunu başaracağız” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER