Judo’da ödüller verildi

İlimizin ev sahipliğinde 9.’su düzenlenen Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası sona erdi. Turnuvanın sonunda başarılı olan sporculara kupa ve madalyaları verildi.

Judo’da ödüller verildi

YILDIZLAR

Sakarya Spor Salonu’nun ev sahipliğinde 9.’su düzenlenen Uluslararası 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Judo Turnuvası tamamlandı. Büyük çekişmeye sahne olan müsabakalarda Sakaryalı sporcular kürsüye çıkmayı başardı. Yıldızlarda 38 kiloda M. Berat Şimşek birinci , 52 kiloda Sudenaz Çap birinci ve +63 kiloda Eslem Esra Serbest birinci olurken, 34 kiloda Necdet Salih Pala üçüncü , 36 kiloda Ceren Topçu üçüncü , 44 kiloda Asude Demir üçüncü , Şevval Koçer üçüncü ve 63 kiloda Almina Çoruhlu da üçüncü oldu. Genel klasmanda ise Sakarya yıldız erkeklerde üçüncü, yıldız kızlarda ise ikincilik kupası ilimize geldi.

ÜMİTLER

Sakaryalı judocular ümitler kategorisinde 60 kiloda Yusuf Kantar, kiloda Sedat Durmuş, +90 kiloda Metin Var birinci, +90 kiloda Emir Yıldız ikinci oldu. Ümit Kadınlarda 52 kiloda Gökçe Güneş birinci, Eslem Esra Serbest +70 kiloda ikinci, Asude Demir 44 kiloda, 57 kiloda Feryat Gönültaş, Sıla Yılmaz 70 kiloda üçüncü oldu. Ümit erkeklerde Sakarya birinci olurken, ümit kadınlarda ise üçüncü oldu. Büyüklerde ise erkeklerde derece alamayan Sakaryalı sporcular, kızlarda ise üçüncü oldu. Sakaryalı judocular madalya ve kupalarda kürsüye kimseye bırakmadı.   

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 11:08
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER