Judoda ortak çalışma

İlimizde yarın başlayacak 30 Ağustos Uluslararası Valilik Kupası Judo Turnuvası öncesinde Çaybaşı Spor Kulübü ev sahipliğinde bir çok kulüp Çaybaşı Spor Salonu’nda ortak antrenman yaptı,

Judoda ortak çalışma

ORTAK ANTRENMAN

Erenler Belediyesi’nin desteğiyle Sakarya Çaybaşı Spor Kulübüne tahsis edilen ve Çaybaşı Yeniköy Merkez Mahallesinde yer alan Judo Spor Salonunda bay-bayan soyunma odaları, antrenör odası, duşları, tuvaletleri ve 2 takım judo minderi ile bir çok kulübü kıskandırıyor. Salonda Sakarya Kurucu Spor Kulübü antrenörü Yeliz Kurucu , Sakarya Nes-LEE 1864 Judo Spor Kulübü Antrenörü Neslihan Can, Edine Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Sertaç Kıvrak ve Konya Gençlik Spor Kulübü Ömer Faruk Demirci ortak bir çalışma gerçekleştirerek ilimizde yarın başlayacak 30 Ağustos Uluslararası Valilik Kupası Judo Turnuvası öncesinde hem moral, hem de güç topladılar.

TEŞEKKÜR ETTİ

 Sakarya Çaybaşı Spor Kulüp Başkanı Kemal Şimşek, Kulüp yöneticileri Muhammer Topçu, Mustafa Bayraktar, Hüseyin Keskin, Süleyman Çil ortak idmanı izleyerek sporculara moral verdi. Çaybaşı Kulübü olarak Erenler Belediyesi’ne teşekkür eden Kulüp Başkanı Kemal Şimşek, “Judo da Sakarya’yı en iyi şekilde temsil ediyoruz. Kulübümüzün sporcu bünyesi her geçen gün artıyor. Antrenörlerimizle birlikte katıldığımız şampiyonalarda madalyalara ambargo koyuyoruz. 2019 yılı içerisinde başarılarımız artarak sürecek. Buna canı gönülden inanıyorum” ifadesini kullandı.  

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER