Kalaycı’da start nisan sonunda

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) sezonu haziran ayı başında start almasının gündemde olması sonrasında Arifiye Kalaycıspor’da çalışmalarına nisan ayı sonuna kadar başlamayı amaçlıyor. 

Kalaycı’da start nisan sonunda

Arifiye Kalaycıspor, Bölgesel Amatör Lig’de salgın hastalık nedeniyle lige ara verilmesinin ardından verdiği molayı nisan ayı sonunda bitirmeyi amaçlıyor. Federasyon tarafından haziran ayı başında start alması planlanan ligle alakalı Antrenör Bülent Yıldırım da takımını bireysel hazırladığı programlarla hazır tutmaya çalışıyor. Ligde kalacaklarına inanan kırmızı-siyahlı takımda oyuncularda kalan 4 final maçını kazanarak yeni sezonda da BAL’da mücadele edeceklerine inanıyor. 
LİGDE KALACAĞIZ
Arifiye Kalaycıspor Antrenörü Bülent Yıldırım, ligde kalan 4 final haftasını en iyi şekilde geçirmek için hazırlıklarının sürdüğünü belirtti. Antrenör Yıldırım, “Bu takım ligde kalacak. Görevde kaldığım ilk gün bunu söyledim. Hala da aynı yerdeyim. Şuanda ligin yeniden başlamasına odaklandık. Federasyonun haziran ayı başında yeniden başlama durumuyla ilgili verdiği programa uygun bizde bir hazırlık yaptık. Bu ay sonunda sahaya inerek yeniden lige kadar form tutacağız” ifadesini kullandı.  Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE