Kaptan iddialı: Artık icraat zamanı 

Sakaryaspor kaptanı Oğuz Çalışkan, sezonun ilk maçı öncesi dikkat çeken açıklamalar yaptı 

Kaptan iddialı: Artık icraat zamanı 

sakaryayenihaber.com -

Sakaryaspor’da kaptan Oğuz Çalışkan, yeni sezon öncesinde Yenihaber’e önemli açıklamalarda bulundu. Erdem Yıldırım’a konuşan tecrübeli file bekçisi “Konuşacak çok fazla bir şey yok. 3 yıldır 1.Lig hedefine ulaşamıyoruz. Artık icraat zamanı” dedi. 

Kaptan Oğuz Çalışkan yeni sezona hazır olduklarını söyledi. Çalışkan, “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Biraz zaman kaybımız oldu. Ancak kısa vadede verimli çalıştık. Lige iyi başlamamız gerekiyor. İki senedir Sakaryaspor’dayım ve sezon başında yaşadığımız puan kayıplarından dolayı sonradan toparlayamadık. O yüzden iyi başlayıp, öyle devam etmeliyiz” dedi. 
HER RAKİP AYNI 
Ligde kolay maçın olmadığının altını çizen kaptan Oğuz Çalışkan, “Kağıt üzerinde kolay gruptayız algısı var. Ancak bizim için her takım aynı. Tabiki yüksek maliyetle kadro oluşturan takımlar var. Ancak Eyüpspor’dan alcağımız galibiyete de 3 puan, Konya’dan alacağımız galibyetede 3 puan veriliyor. Her rakibimize aynı ciddiyetle hazırlanacağız. Kolay rakip diye bir şey yok. Mücadele etmeden, oynamadan maç kazanılmıyor” dedi. 
SÖYLEYECEK FALA BİR ŞEY YOK
Yeni sezonda şampiyonluk hedefine ulaşmak istediklerini söyleyen Oğuz Çalışkan, “Sakaryaspor 3 sezondur 1.Lig hedefine ulaşamıyor. Son iki sezon da bende bu takımın içindeyim. Artık çok fazla söyleyecek bir şey de yok. İcraat yapmalıyız. Hedefimiz belli. İnşallah iyi bir başlangıç yaparak sezon sonunda şampiyonluk hedefine ulaşacağız”
GÜZEL BİR ORTAM VAR 
Sakaryaspor’da arkadaşlık ortamının iyi oldupunu belirten Kaptan Oğuz sözlerini şöyle tamamladı: “Takımızda kısa sürede iyi bir arkadaşlık ortamı oluştu. Yeni gelen arkadaşlarımızın bu süre içinde adapte olduğunu görüyorum. Zaten bir çoğumuz geçmişte farklı takımlarda da birlikte oynadık. Şu an arkadaşlık ortamı güzel. Zaman ilerledikçe, ligde iyi sonuçlar aldıkça bu ortam daha da güzelleşecektir”

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 15:39
banner3
YORUM EKLE