Kaptan Oğuz'a teklif yağıyor

Bu sezon TFF 2.Lig’in ve Sakaryaspor’un tartışmasız en iyisi olan Oğuz Çalışkan’a yeni sezon öncesinde transfer teklifi yağıyor. Sakaryaspor’la sözleşmesi sona eren Oğuz’un yeşil-siyahlı kulüpteki belirsizlik nedeniyle kafası karışık. 

Kaptan Oğuz'a teklif yağıyor

sakaryayenihaber.com -

2 yıldır Sakaryaspor’un formasını başarıyla giyen Oğuz Çalışkan’ıon sözleşmesi sona erdi. Özellikle bu sezon müthiş bir performans sergileyen Oğuz Çalışkan hem Sakaryaspor’un hem de ligin en iyileri arasına girmeyi başardı. Yeni sezon öncesinde Oğuz Çalışkan’a transfer teklifi yağıyor. Oğuz’a ilk teklif 1.Lig’e yükselen Tuzlaspor’dan geldi. Tuzlaspor’un ısrarla istediği Oğuz transfer konusunda henüz kararını vermedi. Tuzlaspor’un yanı sıra Oğuz Çalışkan 2.Lig’de birçok kulübün transfer listesinde yer alıyor. 

OĞUZ BEKLEMEDE

Sakaryaspor’da yaşanan belirsizlik nedeniyle Oğuz Çalışkan’ın kafası karışık. Bir yandan gelen teklifleri değerlendirmeye çalışan Oğuz diğer yandan Sakaryaspor’da ki gelişmeleri takip ediyor. Şu an Sakaryaspor’u bekleyen Oğuz Çalışkan’ın kısa sürede yeni sezon için kararını vermesi bekleniyor. Sakaryaspor’la yoluna devam etmek isteyen Oğuz’un, eğer iyi şartlar oluşursa sözleşme uzatmaya hazır olduğu öğrenildi.    Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 11:30
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER