'KARARIMIZDA DEĞİŞİKLİK YOK'

Sakaryaspor’da 11 Temmuz’da üçüncü kez yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde İbrahim Nalbant’tan beklenen açıklama geldi. Nalbant, 11 Temmuz’da yeniden aday olarak kongreye gireceklerini söyledi.

'KARARIMIZDA DEĞİŞİKLİK YOK'

ADAYIM
Sakaryaspor’da 11 Temmuz’daki kongre öncesinde İbrahim Nalbant’ın aday olup olup olmayacağı merak ediliyordu. Nalbant, adaylığı konusunda herhangi bir geri dönüşün olmadığını söyledi. Nalbant, “Adayladığımızı açıkladığımız ilk gün nerdeysek şimdi de ordaydıyız. 11 Temmuz’da yeniden başkanlığa adayım. Yönetimimizde birkaç değişilik yapacağız” dedi.
GÖRÜŞECEĞİZ
11 Temmuz’daki kongre öncesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile en kısa sürede görüşeceğini belirten başkan adayı İbrahim Nalbant, “Ekrem başkan il dışında olduğu için şuan bir görüşme yapmadık. Ancak önümüzdeki günlerde bir araya geleceğiz. Yönetim olarak hazırız. Projelerimizi dah önce Ekrem başkanla görüşmüştük. Son bir görüşme daha yapacağız” şeklinde konuştu.
TRANSFER AÇILACAK
Transfer tahtasını açacaklarını bir kez daha dile getiren Nalbant, “Adaylığımızı açıkladığımım gün 5 Milyon bütçemiz olduğunu ve kesinlikle transferi açacağımızı söylemiştim. Öncelğimiz mevcut kadronun korunup, transferi açmak olacak. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Sakaryaspor’u en iyi şekilde yönetmek için yola çıktık” dedi.  Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER