Karateciler madalya aşkına

İstanbul’un ev sahipliğinde bugün başlayacak Uluslararası Turkish Open Karate Turnuvası’nda ilimizden 3 kulüpten 24 sporcu katılacak. Karatecilerin hedefi madalya. 

Karateciler madalya aşkına

İstanbul’un ev sahipliğinde bugün başlayacak Uluslararası Turkish Open Karate Turnuvası’nda ilimizden 3 kulüpten 24 sporcu katılacak. İstanbul Ataşehir Silence Hotelde gerçekleştirilecek yarışmalar minik, yıldız, ümit, genç, büyükler ve veteranlar kategorileri ile takım kata ve kumitede yapılacak. 1800 sporcunun yer alacağı müsabakalara Geyve Belediyesi Karate Takımı 18, Büyükşehir Belediyesi Karate Takımı 4 ve Hendek Belediyesi Karate Takımı İrem Durmaz ve Ömer Faruk Ateş ile katılacak. 3 kulübünde hedefi turnuvayı madalya ile tamamlamak.  
Hendek Belediyesi Karate Antrenörü Nurkan Kayacık, İstanbul’da düzenlenecek turnuvada ilimizi temsil edecek üç kulübe de başarılar diledi. Antrenör Kayacık, “Sakarya olarak karatede aldığımız sonuçlar ortada. İstanbul’da kendi sporcularım başta olmak üzere ilimizi temsil edecek sporcuların iyi sonuçlar alacağına inanıyorum. Görsel şölen havasında geçecek turnuvayı bende keyifle izleyeceğim” dedi.  Serkan ÖZAY
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE