Karateciler madalya aşkına

Kocaeli’de bugün başlayacak Ümit-Genç ve 21 Yaş altı Türkiye Karate Şampiyonası’na 20 sporcuyla katılacak Hendek Belediyesi Karate Takımı hazır. Dünya Şampiyonası seçmesi niteliği taşıyan müsabakalarda karatecilerde hedef madalya.

Karateciler madalya aşkına

KAHVALTIDA BULUŞTU
Hendek Belediyesi Karate Takımı, Kocaeli’de bugün başlayacak ve dört gün sürecek Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası’nın hazırlıklarını tamamladı. Şampiyona öncesinde Loccanda Cafe Sahibi İsmet Kayıhan, sporculara kahvaltı verdi. Kahvaltıya Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Karate İl Temsilcisi Aykut Duman ve antrenör Nurkan Kayacık da katıldı.
MADALYALAR AŞKINA
Kocaeli’de yapılacak Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Türkiye Karate Şampiyonası’nın ardından Pazar günü de Dünya Karate Şampiyonası seçmeleri yapılacak. 20 sporcuyla şampiyonada boy gösterecek Hendek Belediyesi Karate Takımı’nda hedef madalya. Şampiyonadan iyi sonuçlarla döneceğine inandığını belirten Hendek Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Nurkan Kayacık, “Hazırlıklarımızı tamamladık. Madalyalara ambargo koyup, Milli Takım’a çok sayıda sporcu vermeyi istiyoruz” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE