Karatecilere aile morali

Dünya Ümit-Genç ve 21 Yaş altı Karate Şampiyonasına Sapanca’da hazırlanan Karate Milli Takımı yoğun bir kamp dönemi geçiriyor. Milli Takım’da yer alan Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları İrem Durmaz ve Ömer Faruk Ateş’i aileleri ziyaret ederek moral verdi.

Karatecilere aile morali

MORAL ZİYARETİ

Dünya Ümit-Genç ve 21 Yaş altı Karate Şampiyonasına Sapanca’da ki kamp ile hazırlanan Karate Milli Takımı’nda tempo bir hayli yüksek. Karate Milli Takımı’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları İrem Durmaz ve Ömer Faruk Ateş’de yer alıyor. İlimiz sporcuları Ateş ile Durmaz’ı kampta aileleri ziyaret ederek moral verdi. İrem Durmaz’ın anneannesi Mümine Yılmaz, teyzesi Zerrin Yılmaz, annesi Zübeyde Durmaz, babası Esen Durmaz, kardeşleri Zeynep ve Simay Durmaz ile birlikte piknik yapan İrem, keyifli dakikalar geçirdi. Arzu-İsmail Ateş çifti, oğulları Ömer Faruk Ateş’i de yalnız bırakmayarak şampiyonada başarılar diledi.

KAMP SONA ERİYOR

23 Ekim’de Şili’de gerçekleştirilecek şampiyona öncesinde ilk etap kampını yarın tamamlayacak olan Milliler, 17 Eylül’de Ankara/Eryaman’da ikinci kez kampa girecek. Üçüncü kamp ise 3-17 Ekim tarihlerinde Kocaeli’nde gerçekleşecek.

İYİ ÇALIŞIYORUZ

Sapanca’da kampta ailelerinin ziyaretleri sonrasında moral bulan İrem Durmaz ve Ömer Faruk Ateş şampiyonada madalya sözü verdi. Bugüne kadar katıldıkları şampiyonalarda madalyalara ambargo koyan Ömer Faruk Ateş ile İrem Durmaz’a güvendiğini belirten Antrenör Nurkan Kayacık, “Şampiyona için artık yoğun bir tempoya girdik, Ailelerin yaptığı ziyaretler sporcularımıza büyük bir moral oldu. Yoğun kamp ortamlarımda böyle ziyaretler bizleri keyiflendiriyor. Ömer Faruk ile İrem kampta iyi çalışıyor. Şampiyonada kürsüye çıkarak ilimizi en iyi şekilde temsil edecekler. Onlara güvenim tam” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 11:15
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER