Karate’de 11 madalya

Rize’de yapılan Uluslararası Hazar ve Karadeniz ülkeleri Karate Şampiyonası’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı 6 Geyve Belediyesi Karate Takımı 3, Kobaş Karate Kulübü 2 olmak üzere ilimiz sporcuları 11 madalya kazandı.

Karate’de 11 madalya

Rize’de yapılan Uluslararası Hazar ve Karadeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları kürsüyü kimseye bırakmadı. 6 sporcu ile şampiyonada yer alan Hendek Belediyesi Karate Takımı’ndan Yusuf Eren Temizel ve Yiğit Eren Kaba altın, Elif Şimal Ekizoğlu, İnci Varoğlu, Elanur Kaya ve Yusuf Zeren ise bronz madalya kazandı.

Geyve Belediyesi Karate Takımı sporcuları da Rize’de başarılı sonuçlara imza attı.

Karadeniz ve Hazar ülkeleri uluslararası Karate Miray Keleş altın madalya kazanırken, Emirhan Uygun ise hem ferdi hem de takım müsabakalarında üçüncülüğü elde etti. Geyve Belediyesi Karate Takımı Teknik Direktörü Uğur Kobaş, iki sporcusunu da madalyalarından dolayı tebrik etti.

Rize’de gerçekleştirilen Uluslararası Hazar ve Karadeniz Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda Kobaş Karate Kulübü sporcuları yüzleri güldürdü. Müsabakalarda Rümeysa Yıldız altın madalya kazanırken, Melih Türel ise üçüncü oldu. Antrenör Halime Irak, sporcularını kürsüye çıkmalarından dolayı kutladı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 11:06
banner3
YORUM EKLE