KAZANAN SAKARYASPOR OLSUN

Sakaryaspor’da olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısı yarın Rüstemler Tesisleri’nde gerçekleşecek. Yeşil-Siyahlı cami yeni sezon öncesinde transferi açabilecek güçlü bir yönetim istiyor.

KAZANAN SAKARYASPOR OLSUN

14.00’TE RÜSTEMLER’DE
Sakaryaspor’da olağanüstü genel kurulun ikinci toplantısı yarın Rüstemler Tesisleri’nde yapılacak. Çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen kongrenin ardından gözler yarınki genel kurula çevrildi. 601 üyenin olduğu Sakaryaspor’da yarınki kongreye katılımın yüksek olması bekleniyor. Rüstemler Tesisleri’nde yapılacak olan kongre saat 14.00’te başlayacak ve yeler Sakaryaspor’un yeni başkanını seçecek.
SAKARYASPOR KAZANSIN
Sakaryaspor’da yeni sezon öncesinde transferin kapalı olması ve mevcut takıma olan borçlar taraftarı endişelendiriyor. Yeşil-Siyahlı taraftarlar transferi açabilecek, borçları ödeyecek güce sahip olan bir ekibin yönetimde görev almasını istiyor. Genel kurulda başkan adaylıklarını açıklayan İbrahim Nalbant ile Cumhur Genç’in listeleri kapışacak. Erdem YILDIRIM

Borcu olan oy
kullanmayacak

Sakaryaspor’da olağanüstü genel kurulun ilk toplantısında 601 üyenin olduğu açıklandı. Sakaryaspor Yönetimi, aidat borcu olan üyelerin yarınki kongrede oy kullanamayacağını açıkladı. Kaç üyenin oy kullanamayacağı ise açıklanmadı.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE