Kick boks şölenine devam

Hendek’te kick boks şöleninin üçüncüsü bu akşam 20.00’da Hendek Spor Salonu’nda yaşanacak. Türkiye-Dünya Karması Şampiyonlar Ligi Müsabakası nefesleri kesecek.

Kick boks şölenine devam

SPOR SALONU’NDA

Hendek’in ev sahipliğinde 3’ncü gerçekleştirilecek Bayraktepe Arena’da yapılacak olacak olan Kick Boks Türkiye-Dünya Karması Şampiyonlar Ligi Müsabakası’nın yeri hava muhalefeti nedeniyle Hendek Spor Salonuna alındı. Bu akşam 20.00’da yapılacak şölende Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu tüm spor severleri salona davet etti. Ayrıca müsabakalar için Hendek Belediyesi tarafından saat 17.30’dan itibaren Büyük Camii önünden otobüsler kaldırılacak.

HEYECANLIYIZ

Hendek’te sırasıyla Fransa ve Rusya Karmalarını ağırlayan Türkiye Kick Boks Takımı bu kez Dünya Karması ile kozlarını paylaşacak. Tüm müsabakalarda rakiplerini mağlup etmeyi arzulayan takımda moraller yerinde. Hendek’in kick boksta bu yıla damga vurmayı başardığını belirten Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Güzel müsabakalara ev sahipliği yapıyoruz. Hendek Spor Salonu’nda coşkunun tavan yapacağını düşünüyorum. Bu akşam Hendek sporda ses getirmeye devam edecek” ifadesini kullandı. 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER