Kırşehir maçıyla çıkışa geçeceğiz

Sakaryaspor’da gündemde olan kadro dışı cezasından vazgeçildi. Futbolcular, Futbol Şube Sorumlusu Erkan Sezgin ve Teknik Direktör Suat Kaya’ya Kırşehir maçıyla birlikte galibiyet serisinin başlayacağının sözünü verdi.

Kırşehir maçıyla  çıkışa geçeceğiz

VAZGEÇİLDİ

Sakaryaspor Yönetimi üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle bazı oyuncuları kadro dışı bırakmayı planlıyordu. Ancak hem Teknik Direktör Suat Kaya hem de futbolcularla yapılan toplantının ardından bu operasyondan vazgeçildi. Kadro dışı cezasından vazgeçen yönetim ödemeler konusunda da Kırşehir maçına kadar gerekenin yapılacağını oyunculara aktardı.

UYARI YAPILDI

Futbol Şube Sorumlusu Erkan Sezgin ile Teknik Direktör Suat Kaya futbolcularla yaptığı görüşmede “Kendinize gelin” uyarısında bulundu. Saha içindeki kötü futbolun nedenleri masaya yatırılırken Teknik Direktör Suat Kaya, oyuncularından artık üzerine düşeni yapmalarını istedi.

TOPARLANACAĞIZ

Yeşil-Siyahlı futbolcular toplantıda Kırşehir Belediyespor maçıyla toparlanacaklarının sözünü verdi. Kaptanlar takım adına söz alarak “Kötü bir 5 hafta geçirdik. Hatalarımızın farkındayız. Kırşehir Belediyespor maçıyla toparlanıp kendimize geleceğiz” diyerek Erkan Sezgin ve Suat Kaya’ya söz verdiler.     

banner3
YORUM EKLE