Kocaali'de dostluk kazandı

Kirazlı Mahallesi’nde düzenlenen futbol turnuvasında final maçında yaşanan sakatlık moralleri bozdu.

Kocaali'de dostluk kazandı

Kirazlı Mahallesi’nde düzenlenen futbol turnuvasında final maçında yaşanan sakatlık moralleri bozdu. Her iki takımda maça devam etmek istemedi ve şampiyon Kestanepınarı ve Şerbetpınarı olarak tescil edildi. 

Kocaali’ye bağlı Kirazlı Mahallesinde düzenlenen Yaz Futbol Turnuvasında Kestanepınarı ile Şerbetpınarı arasında oynan final maçı yarıda kaldı. Maçın 30’ncu dakikasında Kestanepınarı oyuncusunun ayak bileği kırılması nedeniyle maç durdu. İki takımında futbolcuları yaşanan üzücü olayın ardından  maça devam etmek istemediler. Her iki takımında turnuvayı şampiyon olarak tamamlamasına karar verildi. Maç sonunda kupalarını alan takımlar buruk bir sevinç yaşayarak sahadan ayrıldılar. Öte yandan Kestanepınarı takımı futbolcuları arkadaşları ile birlikte hastaneye giderek kupa törenine katılmadı. 

TEPKİ
Düzenlenen turnuvanın sporcu sağlığını tehlikeye atmasından dolayı futbolculardan ve taraftarlardan tepki geldi. Zeminin bozuk olması ve sahada ambulansın olmaması turnuva komitesinin tepki almasına neden oldu.
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER