Kocaali’ye yeni spor tesisleri

Yenihaber Gazetesi ve Akşam Haberleri Gazetesi’nin ortaklığında düzenlenen projeyle Kocaali’ye yeni spor tesislerinin kazandırılması ve mevcut spor tesislerine bakım yapılması kabul edildi.

Kocaali’ye yeni spor tesisleri

İLK ADIM ATILDI

Gazetemiz imtiyaz sahibi Turan Kalfa ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy arasında imzalanan protokolle Kocaali’ye yeni spor tesisleri kazandırılması ve mevcutların yenilenmesi için ilk adım atıldı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yenihaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Turan Kalfa, “Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy davetimizi kırmadı ve ilçemize gelerek incelemelerde bulundu. Gezinin ardından 20 voleybol sahası yapımı için söz verdi. Biz de kendilerine destek olacağız. Ayrıca Melen-Kozluk bölgesinde belediye tarafından satışı düşünülen 75 dönümlük alana bir spor kompleksi kazandırılması için de girişimler başladı. Biz arsanın imar plan tadilatlarının tamamlanması için hazırlık yapıyoruz. Her köye bir voleybol sahası kurulması ve ayrıca köylerde bocce sporunun gelişmesi için de yapılacak çalışmalara destek vereceğiz” dedi.

SPOR ALANLARI

Gençlik Spor İl Müdürü Arif Özsoy ise, Kocaali’ye gençlerin spor yapabileceği alanlar kurmak için gerekli girişimlerin hemen başladığını ifade ederek, “Kocaali sahile 5 voleybol sahası kazandırdık ve tribünlerini yerleştirdik. İlçede bulunan 20 köye voleybol sahası yapılması için girişimlere başladık. Alandere, Demiraçma, Gümüşoluk, Çobansayvant, Çukurköy, Şerpetpınarı ve Açmabaşı köylerine de voleybol malzemesi yapıldı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 09:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali ak
Ali ak - 5 ay Önce

Kasabada %70 oranında issizlik varken bu isler komik kaçıyor.
Istihdama yönelik projelerinizi bekliyoruz.

Ali ak
Ali ak - 5 ay Önce

Fikriyatta tamamen farklida olsam,
T Kalfa gibilerin yoklugunu kocaali çok çekti. Marmara böl. Nufusu azalan tek yeri kocaali. Resmen dram !.

Ali ak
Ali ak - 5 ay Önce

Kocaali ilçe oldugundan bu yana özel veya kamu yatirimlari cam fabrikasi ile sinirli kaldı. Mevsimlik findik fab. Ile nereye kadar?

Ali ak
Ali ak - 5 ay Önce

Fındık tarımı ; KOCAALI' nin (cahil) kalmasında en etkili sebep oldu.

Hızır Ekşi
Hızır Ekşi - 5 ay Önce

Emeği gecenlere teşekkurler ilcemiz adina yapılan bütün hizmetler için tüm arkadaşlarımızı kutlarım sağolsunlar bir yerlerden başlamak lazım Eksiklerimiz tabiki ćok zamanla onları da aşarız inşanlah Teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort