Kolcu rotayı çizdi

Sakaryaspor’da kamp çalışmalarını değerlendiren Teknik Direktör Erol Kolcu, sezon hedeflerini de değerlendirdi. Kolcu, “Gençlerimiz gayret ederse Play-Off’e kalmamız sürpriz olmaz” dedi.

Kolcu rotayı çizdi

Play-Off neden olmasın
Teknik Direktör Erol Kolcu, yeni sezon öncesinde çalışmaları değerlendirdi. 35 günlük çalışma ortamının son derece iyi olduğunu belirtin Kolcu, takımdan memnun olduğunu söyledi. Teknik patron Kolcu, “İlk defa 3.Lig’de oynayacak bir Sakaryaspor var. Rakiplerimizin konumlarını tam olarak bilmiyoruz. İlk hedefimiz ligi orta sıralarda tamamlamak. Ama genç oyuncularımız gayretli şekilde çalışırsa Play-Off’a yükselmek neden olmasın” dedi.
Transfer sorunu aşılacak
Sakaryaspor’un sırtında kambur olan transfer yasağının yeni yönetim tarafından bir şekilde aşılacağına inandığını belirten Kolcu, bu sorunun çözüleceğini söyledi. Kolcu, “Yönetimiz, transfer yasağını ilk yarıda olmasa da devre arasında mutlaka açacaktır. Bu konuda çalışmaları var. Ben yönetimin girişimlerinin olumlu sonuçlanacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.
Taraftar yanımızda olsun
Teknik Direktör Erol Kolcu, yeşil-siyahlı taraftarların her zaman yanlarında olduğunu bilmelerinin kendilerine ayrı bir güç kattığını belirtti. Teknik patron, “Sakaryaspor taraftarı öyle bir taraftar ki; en kötü gününde mağlup olsalar bile, taraftarlar futbolcuları tribüne çağırırlar moral olsun diye. İçleri kan ağlar fakat yine de futbolcuları tribüne çağırırlar. Bunlar öyle insanlar. Deplasmanmış içerdeymiş hiç fark etmiyor. Yanımızda olun diye mesaj vermeye hiç gerek yok. Onlar bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Bu genç çocuklarımıza her türlü yardımı yapsınlar, yanlarında olsunlar. Oyuncularımızda sezon sonu başarıyı yakalayacak. Buna inanıyorum” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE