KOLGU: BU TAKIMI NE OLURSA OLSUN ŞAMPİYON YAPACAĞIM

Teknik Direktör Deniz Kolgu, Diyarbekirspor maçı öncesi iddialı açıklamalarda bulundu. Genç teknik adam, dünyanın en iyi teknik direktörü olmadığını belirterek, “Bu takımı şartlar ne olursa olsun şampiyon yapacağım” dedi.

KOLGU: BU TAKIMI NE OLURSA OLSUN ŞAMPİYON YAPACAĞIM

İDDİALI KONUŞTU
Sakaryaspor’da en çok eleştirilenlerin başında gelen Teknik Direktör Deniz Kolgu antrenman sonrası iddialı açıklamalarda bulundu. Bir sezonda yaşanabilecek şansızlıkların son üç haftada başlarına geldiğini belirten Kolgu, “Ben hep söyledim. Yaşanan her türlü sakatlık ve şansızlığa bahane üretmeden yolumuza devam ediyoruz. Tabiî ki eksiklerimizin yokluğu özellikle oyun oynamada bizi zorluyor. Şu bir gerçek ki kendi kurduğum kadroyla bu sezon daha hiç birlikte olamadım. Ancak şunu herkes bilsin. Ben dünyanın en iyi teknik direktörü değilim ama bu takımı şartlar ne olursa olsun sezon sonunda şampiyon yapacağım” dedi.
DİYARBEKİR’İ GEÇECEĞİZ
Teknik Direktör Deniz Kolgu, Diyarbekirspor’un da ligde son haftalarda çıkış yakaladığını belirterek, “Zorlu bir müsabaka bizi bekliyor. Rakibimizin de gözle görülür bir çıkışı var. Ben buna şaşırmadım. Yalnız bizim artık puan kaybına tahammülümüz kalmadı. Oyuncularımda bunun bilincinde. Taraftarımızın da Etimesgut maçında yaşattığı ortamı bu müsabakada sahaya sürmesi halinde üç puanı alacağımıza inanıyorum” dedi. Son olarak taraftara seslenen genç teknik adam, yeşil-siyah sevdalılarına Etimesgut maçında yaşattıkları şampiyonluk şarkılarını sezon sonunda hep birlikte söyleyeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE