Kongre kararı alındı ama…

Bandırmaspor hezimetinin ardından olağanüstü toplanan yönetimde Başkan İbrahim Nalbant kongre kararı için düğmeye bastı. Ancak üç yönetici Sakaryaspor’a verdiği toplam 470 bin TL’yi geri isteyince işler karıştı. Kararın bugün açıklanması bekleniyor.

Kongre kararı alındı ama…

KARAR ALINDI

Bandırmaspor mağlubiyetinin ardından Sakaryaspor Yönetimi önceki akşam yaptığı toplantıda genel kurul kararı aldı. Başkan İbrahim Nalbant’ın kongre kararını dün açıklaması bekleniyordu ancak üç yönetici Sakaryaspor’a verdikleri parayı geri isteyince bu karar kamuoyuna açıklanamadı. Edinilen bilgilere Veli Ergen 200 bin, Hüdaverdi Bahadır 120 bin TL, Mehmet Demir ise 150 bin TL’lik alacağını talep etti.

GÖZLER AÇIKLAMADA

Yöneticiler paralarını geri istemesiyle Sakaryaspor’da işler karıştır. Başkan İbrahim Nalbant dün gün boyu bu sorunu çözmenin yollarını aradı. Sakaryaspor’da görevi bırakmaya artık kesin gözüyle bakılırken kongre kararının bugün resmi olarak açıklanması bekleniyor. Öte yandan Başkan Nalbant’ın konuyla ilgili dün akşam saatlerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile bir araya geldiği öğrenildi. Yönetim Ekim ayının sonuna kadar kongrenin yapılmasını planlıyor.  

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, 10:59
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 1 yıl Önce

Bi bırakınız gidiniz efendim

SIRADAKİ HABER