KULÜBÜN BORCU SÜREKLİ ARTIYOR

Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim futbolcu borcunu 1.5 Milyon TL olarak açıkladıktan sonra bu rakam kısa sürede 2.5 Milyona çıktı. Yeni sezon öncesinde bir menajerlik şirketinden 283 bin TL’lik daha borç geldiği öğrenildi.

KULÜBÜN BORCU SÜREKLİ ARTIYOR

ÇELİŞKİLİ AÇIKLAMALAR
Sakaryaspor’da yıllardır aynı senaryo yaşanıyor. Geçmiş dönemden bugüne kadar görevi bırakan her yönetimin borçlar konusunda net rakamları vermemesi dikkat çekiyor. Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetim sezonun sona ermesinin ardından futbolcu borcunu 1.5 Milyon TL olarak açıklamıştı. Ancak yapılan açıklamadan kısa süre sonra borç rakamını 2.5 Milyon TL’ye çıkması kafalarda soru işareti bıraktı. Maçbaşı borcunun yanı sıra maaş borçlarının da ortaya çıkmasıyla 1.5 Milyon olarak açıklanan rakam 1 Milyon TL daha artmış oldu.
BORÇLAR ARTIYOR
11 Temmuz’da yapılacak olağanüstü genel kurulun üçüncü toplantısında Sakaryaspor’un yeni yönetimi belli olacak. Başkanlık için çalışma yapan İbrahim Nalbant ve ekibi borçlar konusunda araştırmalarını sürdürüyor. Edinilen bilgilere göre Sakaryaspor Kulübü’ne bir menajerlik şirketinden 283 bin TL’lik daha borç geldiği öğrenildi. Kulübe gelen beklenmedik borçların devam edip etmeyeceği merak ediliyor.    Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER