MADDİ KRİZ ÇÖZÜLMÜYOR!

Sakaryaspor Yönetimi, takım içindeki maddi krizi çözemiyor. Geçen senenin şampiyonluk primleri dahi ödenmezken peşinatlar konusunda ses seda çıkmıyor. Maddi kriz nedeniyle başkan ortalarda gözükmüyor.

MADDİ KRİZ ÇÖZÜLMÜYOR!

SÖZLER TUTULMUYOR
Geçen sezon ödemeler konusunda hassas davranan yönetim bu sene ise herkesi hayal kırıklığını uğrattı. Sezon başından buyana birçok kez takıma peşinat ödemesi konusunda söz veren Sakaryaspor Başkanı bu sözünü yerine getirmiyor. Şampiyonluk primlerinin yarısını da ödemeyen yönetim bu konuda hiçbir adım atmıyor.
ORTALARDA YOK
Sakaryasporlu futbolcular maddi sorunları görüşmek adına Sakaryaspor Başkanı ile bir araya gelemiyor. Son dönemde ortalarda gözükmeyen Sakaryaspor Başkanı’na diğer yöneticilerde ayak uydururken maddi sorunlar giderek büyüyor. Sezon başında bazı oyunculara transfer peşinatı veren yönetim şuana kadar sadece galibiyet primi ile yetindi.
GİDİŞAT KÖTÜ
Yaklaşık 16 Milyonluk takım kurulduğu konuşulurken bu karanlık tablo endişeleri arttırıyor. Bu ay içinde de ödeme yapılmaması durumunda oyuncuların alacaklarına karşılık federasyona gitme ihtimali bulunuyor. Transfer yasağı nedeniyle yıllarca 3.Lig’de sürünen Sakaryaspor’da kötü günlerin tekrarlanmaması için bu ödemelerin yapılması gerekiyor.     Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort