Millilere moral

Vali Ahmet Hamdi Nayir ve Hendek Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek’te kampını sürdüren Karate Milli Takım’a moral yemeği ve kahvaltısı verdi.

Millilere moral

MORAL YEMEĞİ  

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 23-29 Ekim tarihlerinde Şili’nin Santiago kentinde yapılacak olan Dünya Karate Şampiyonası öncesinde ilimizde hazırlık kampında bulunan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Karate Milli Takıma yemek verdi. Yemeğe SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Türkiye Karate Federasyonu İl Temsilcisi ve Milli Takımlar Menajeri Hikmet Şaha, Türkiye Karate Federasyonu yönetim kurulu üyeleri, antrenörler ve milli sporcular katıldı.

BAŞARILAR

Milli Takımımızın genç karatecilerini ilimizde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını söyleyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, sporculara başarılar diledi. Vali Nayir, “Sporcularımızın başarıya olan bir inançlarını burada bir kez daha hissedebiliyoruz. Sporun kazandırması gereken hususlardan birisi de başarıya inanmaktır. Bununla birlikte daha toplumsal, sosyal ilişkileri daha da gelişmiş kişiler olmanızı sağlaması da bir başka güzel yönü diyebiliriz. Turnuva ve olimpiyatlar sayesinde hem ülkemiz hem de şehrimizi iyi tanıtıyorsunuz. Size şampiyonada başarılar diliyorum” dedi.

KAHVALTI

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu da, Hendek’te kampta bulunan karate A milli takımına Karadere Alabalık Tesisleri’nde kahvaltı verdi. Son derece keyifli geçen kahvaltıda sporcular, Şili’de ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek madalyalara ambargo koyacaklarının sözünü verdi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER