Nalbant müjdeyi verdi

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant transfere engel olan 21 dosyanın çözüme kavuştuğunu belirterek transferin açıldığını müjdeledi.

Nalbant müjdeyi verdi

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İbrahim Nalbant transfere engel olan 21 dosyanın çözüme kavuştuğunu belirterek transferin açıldığını müjdeledi.

Nalbant yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “İçinden geçtiğimiz süreçte son 4 sezonun ötelenmiş sorunları kamuoyunun malumudur.

Kulübümüz büyüklüğünü tarihinden gücünü camia ve taraftarından alan her problem ve sorunun üstesin gelecek maziye sahiptir.

Değerli Sakaryasporlular;  Yönetim kurulumuz fikir ayrılıkları nedeni ile ayrılan arkadaşlarımız olmasına rağmen müsterih olun ki tüm iyi niyet ve enerjisi ile idari ve mali tüm sorunların üstesinden gelecek güç ve liyakata sahiptir.

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren kısa ve uzun vadeli eylem planları ile bahse konu tüm sorunları aşmaktayız.

Geldiğimiz nokta itibari ile Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin takdireşayan katkılarına minnettarız.

Kendisinin gayretleri ve katkıları ile geçmiş sezon borçlarını içeren TFF engel dosyalar kapatılarak UEFA kriterlerinde kulübümüzün mali disiplin ile yönetilebilir bir duruma gelebilmesi için tüm enerjimiz ile çalışmaktayız.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce ve görevde bulunulan yönetim kurulumuzun çabaları ile bugün itibari ile TFF’de transfere engel 21 dosyanın kapatılarak transferin önünde hiç bir engel kalmamıştır. Federasyon başkanı ile kulüp başkanımızın birebir görüşemeleri ile ne TFF’de ne de kulübümüz açışından bu konuda hiç bir tereddüt yoktur.

Sakaryaspor yeni sezona yeni transferleri ve yeni kadrosu ile başlayacaktır. Gerek TFF’deki prosedürlerin tamamlanması gerekse kadro planlamasında teknik kadromuzun talebi doğrultusunda eksik mevkilere transfer yapmak için görevde bulunan yönetim kurulumuz görüşmelere devam etmektedir.

İhtiyacımız olan, biraz sabır biraz sükûnet.”

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alp 54
Alp 54 - 1 yıl Önce

Allahım birtane yürekli savcı yokmu şu belediye başkanlarına dava açacak Türkiyedeki bütün klupler hep belediyeden dileni yorlar onlarda yasak olmasına rağmen para veriyorlar yeter artık bu profösyönel olduklarını iddia eden klupler düşün bu halkın yakasından.

SIRADAKİ HABER