OLACAK İŞ DEĞİL!

Teknik Direktör Erol Kolcu, iyi oynadıkları maçları sonuca yansıtamamanın üzüntüsünü yaşıyor. Kolcu, “İyi oynuyoruz ancak bir türlü sonuca gidemiyoruz. Olacak iş değil” dedi.

OLACAK İŞ DEĞİL!

HAK ETMİYORUZ
Teknik Direktör Erol Kolcu, son 3 haftada alınan mağlubiyetlere isyan etti. Kolcu, “3 haftadır değişen bir şey yok. İyi oynuyoruz, pozisyonlar bulunuyoruz fakat sonuca gidemiyoruz. Çorum karşısında da iyi mücadelenin karşılığını alamadık. Direkten dönen toplar kalecinin kurtardığı şutlar gol olmadı. Şimdi herkes hoca her hafta aynı şeyleri söylüyor diyecek. Ancak maalesef durum bu. Sonuca girmekte sıkıntı yaşıyoruz. Biraz şanssızlık birada oyuncularımızın heyecanı sonucu etkiliyor” dedi.
2-3 HAFTA SONRA…
Takımın oyunundan, mücadelesinden ve kondisyonundan memnun olduğunun altını çizen deneyimli teknik adam Erol Kolcu, “Çocuklar sahada iyi mücadele ediyor. Kondisyonumuz üst seviyede. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum; bizim takım iki üç hafta sonra son yarım saatte tüm rakipleri kondisyon açısından perişan edecektir. Bunun faydasını göreceğiz. Şimdi önümüzde Çıksalın maçı var. Bu maçla birlikte ligde artık yeni sayfa açmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER