OLGUNLAR TAM GAZ

31.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda heyecan dört maçla devam etti.

OLGUNLAR TAM GAZ

31.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda heyecan devam ediyor. 4’ncü akşamın maçlarında Sakarya Efe Tur, Milli Eğitim’i 8-3, Ada Eser Yapı, Sivişoğlu Yapı’yı 5-4, Bozbeyler&Güneşlerspor, Adapazarı Belediyesi’ni 5-4 ve Eser Okulu Bahçivanspor,  Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel’i 5-2 yenerek üç puanı kaptılar. Turnuvaya galibiyetle başlayan takımlar keyifli bir gece geçirdi.

Milli Eğitim: 3
Sakarya Efe Tur: 8

Hakem: Hakan Can Yılmaz
Milli Eğitim: Emre Karaaslan, Fahrettin Demiryandı, Selçuk Coşkun, Erkan Pekçakar, Erkan Çetin, Yusuf Yıldırım, Adem Arslan, Haluk Yılmaz, Sedat Bezci, Cemil Gökçeoğlu, Salim Yüksel, Sadık Adatepe
Antrenör: İlhan Muslu
Sakarya Efe Tur: Erman Hasekioğlu, Ekrem Birer, Ufuk Korhan Kaşlı, Ersin Balcı, Ferdi İyem, Faruk Kavakçı, Soner İyem, Emrah İyem, Gökhan Kaba, Aycan Pekşen, Yalçın Balık
Antrenör: İbrahim Gülcü
Goller: Dk.5-16 (Pen.)-19-27 Gökhan Kaba, Dk.10-34 Soner İyem, Dk.26-46 Yalçın Balık (Sakarya Efe Tur), Dk.23 Cemil Gökçeoğlu, Dk.32 Erkan Çetin, Dk.36 Haluk Yılmaz (Milli Eğitim)
---
Ada Eser Yapı: 5
Sivişoğlu Yapı: 4

Hakem: Sunay Bayar
Ada Eser Yapı: Hüseyin Çatan, Semih Alankaya, Hamza Duman, Haluk Yılmaz, Yasin Aytaç, Şenol Abanoz, Serkan Gümüşel, Cemil Şahin
Antrenör: Yok
Sivişoğlu Yapı: Burhan Varol, Dağhan Aslan, Aytaç Lütfü Ayhan, Emre Filizfidanoğlu, Eren Tan, Barış Turgut, Serdar Hamarat, Ersin Dülger, Serdar Ergelen, Abdülkadir Baş
Antrenör: Yunus Alankaya
Goller: 1 (16.n.)-23 Haluk Yılmaz, Dk.35 Yasin Aytaç, Dk.41 Hamza Duman, Dk.43 Serkan Gümüşel (Ada Eser Yapı), Dk.5 (Pen.) Serdar Ergelen, Dk.21 Abdülkadir Baş, Dk.29-31 Barış Turgut (Sivişoğlu Yapı)
Sarı Kartlar: Dk.34 Burhan Varol (Sivişoğlu Yapı)
---

Adapazarı Belediyesi: 4
Bozbeyler&Güneşler: 5

Hakem: Bahadır İleri
Adapazarı Belediyesi: Şenol Beriş, Ömer Örçün, Kaan Uğurlu, Tahin Kalpak, Yavuz Karabulut, Emre Kurt, Mesut Özdemir, Şenol Bahçelioğlu, Yunus Emre Erkin, Muhammed Gürkan Gökbulut, Ferdi İlkhan, Fatih Çelikel
Antrenör: Fatih Güngör
Bozbeyler&Güneşlerspor: Yılmaz Özalp, Ümit Özbey, Yusuf Kofoğlu, Mehmet Yılmaz, Recai Gürbüz, İsmail Ceylan, Serdar Eliyok, Erkan Polcumcu, Yakup Baştan, Bülent Yalçın, Muhammed Özcan, Serdar Aktürk
Antrenör: Ahmet Babacan
Goller: Dk.8 Yunus Emre Erkin, Dk.20 Yavuz Karabulut, Dk.22 Fatih Çelikel, Dk.48 Şenol Bahçelioğlu (Adapazarı Belediyesi), Dk.26-38 Muhammed Özcan,
Dk.32 İsmail Ceylan, Dk.33 Yusuf Kofoğlu, Dk.50+1 Yakup Baştan (Bozbeyler&Güneşlerspor)
Sarı Kartlar: Dk.27 Emre Kurt (Adapazarı Belediyesi), Dk.42 Bülent Yalçın, Dk.50+1 Muhammed Özcan (Bozbeyler&Güneşlerspor)
---

Kaçmazlar Dişli S. Ada Ü.: 2
Eser Okulu Bahçıvanspor: 5

Hakem: Erdi Öz
Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel: Adil Çakır, Tuncay Topuz, Yasin Emecan, Adem Akın, Umut Avcı, Bayram Turhan, Uğur Tarakçı, Yakup Yılmaz
Antrenör: Beyler Gökçe
Eser Okulu Bahçıvanspor: Cihan Şeybak, Dursun Akgöl, İlker Hızal, Cemalettin Parlak, Burak Aydın, Şenol Karatay, Önder Batmacı, Volkan Yava, Hüseyin Şahin
Antrenör: Kadir Kocacık
Goller: Dk.5 Yasin Emecan, Dk.17 Adem Akın (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel), Dk.10-16-26-47 Burak Aydın, Dk.48 Şenol Karatay (Eser Okulu Bahçıvanspor)
Sarı Kartlar: Dk.12 Dursun Akgöl, Dk.37 Cemalettin Parlak (Eser Okulu Bahçıvanspor), Dk.37 Tuncay Topuz, Dk.39 Yasin Emecan (Kaçmazlar Dişli Sanayi Ada Üçel)
---

MAÇ PROGRAMI
22 Haziran 2019 Cumartesi

20.30 Ferizli Gücü-Kılıçoğlu Otomotiv
21.30 Çiftçi Kardeşler-Eriş Yem
22.30 Ada Lider-Çemsan A.Ş.
23.30 Delta Teknik-Bayrak Ağaç
23 Haziran 2019 Pazar
19.30 Bes Aydınlar Yapı-Kayar Sucuk
20.30 Gürtırspor-Tekoplus
21.30 Milli Eğitim-Adapazarı Belediyesi
22.30 Sakarya Efe Tur-Ada Eser Yapı 
23.30 Sivişoğlu Yapı-Güneşlerspor
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7

banner6