OLGUNLAR'DA START 17 HAZİRAN'DA

Gazi Metal 31.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda yeni sezon 17 Haziran Pazartesi günü start alacak. Kayıtların devam ettiği turnuvaya katılımı bedeli ise 2 Bin TL olarak açıklandı.

OLGUNLAR'DA START 17 HAZİRAN'DA

17 HAZİRAN’DA
Sakarya’nın mini Dünya Kupası Gazi Metal 31.Olgunlar Futbol Turnuvası’nda yeni sezon programı belli oldu. Buna göre 17 Haziran Pazartesi günü Ticaret Lisesi Sahası’nda start alacak turnuvaya katılım başvuruları ise devam ediyor. Genç Olgunlar, Olgunlar ve Tecrübeli Olgunlar kategorisinde gerçekleştirilecek turnuvaya katılım bedeli ise 2 Bin TL olarak belirlendi. Turnuvanın gruplarının belli olacağı kura çekimi ise 14 Haziran Cuma günü yapılacak.
KATILIM YOĞUN
Gazi Metal’in bu yıl 4’ncü kez sponsor olduğu turnuvaya katılımın yine fazla olması bekleniyor. Yaz akşamlarının vazgeçilmez tutkusu olan Olgunlar Futbol Turnuvasına hazırlanan takımlarda geri sayıma geçti. Tertip Komitesi Başkanı Mithat Şahin, her yıl olduğu gibi bu yılda renkli görüntülerle süslenecek turnuvada yer alacak takımlara şimdiden başarı dileklerini iletti.  Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER