ÖNCE UYGUN SONRA YÜCE

Sakaryaspor’un tek başkan adayı İbrahim Nalbant kongre çalışmalarını sürdürüyor. Nalbant ve ekibi bugün Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygunl’ görüşecek ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ile bir araya gelecek.

ÖNCE UYGUN SONRA YÜCE

Sakaryaspor’da 11 Temmuz’daki kongreye rakipsiz hazırlanan İbrahim Nalbant çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Camiaya mevcut kadroyu koruyup, transferi açma sözü veren İbrahim Nalbant bugün yeni sezon için önemli görüşmeler gerçekleştirecek. Sakaryalı teknik direktör Bülent Uygun ile sabah bir araya gelecek olan Nalbant çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunacak. Nalbant daha sonra Uygun’la birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi ziyaret ederek kongre öncesinde son görüşmesini yapacak. 23 Haziran’da yapılamayan kongrenin ardından Başkan Yüce’nin Nalbant’a vereceği destek merakla bekleniyor.
300 BİN DOLAR
Kongre sürecinde İbrahim Nalbant’a destek veren Bülent Uygun’la yapılacak olan görüşmede maddi konular ve transfer masaya yatırılacak. Bülent Uygun’un İbrahim Nalbant ekibine 300 bin dolar destek sözü verdiği öğrenildi. Özellikle transfer konusunda da önemli isimlerle temas halinde olan Bülent Uygun’un Bilal Kısa ve Özgürcan Özcan’la yakından ilgilendiği öğrenildi.     Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER