Özen’den tesis sözü

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, makamında ağırladığı Sapancaspor Yönetim Kurulu Başkanı Can Cengiz Çetin ve yönetimi ağırladı. Yeni sezonda başarı dileğinde bulunan Başkan Özen, yeni tesis konusunda müjdeyi verdi.

Özen’den tesis sözü

Sapancaspor Yönetim Kurulu Başkanı Can Cengiz Çetin ve yöneticileri Sapanca Belediye Başkan Özcan Özen’i makamında ziyaret etti. Çetin ve yönetimine yeni görevinde başarılar dileyen Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, kulübe yeni kazandırılması gündemde olan tesis içinde müjdeyi verdi.

Sapancaspor yönetimine yeri görevinde başarılar dileyen Başkan Özen, “Sapanca Belediyesi olarak spora büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda ilçemizde her yaz spor okulları açıyor ve bin öğrenciye eğitim veriyoruz. Sapancaspor çok köklü bir kulüp Sapanca Belediyesi olarak elimizden geldiğince kulübümüzün her zaman yanında olmaya çalışıp imkânlar doğrultusunda destek vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Sapancaspor Kulüp Başkanı Cengiz Can Çetin, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e ilgisinden ve kulübe olan desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Çetin, “Hep birlikte Sapancaspor’u yeniden eski günlerine döndürmek için çalışacağız. Bu yolda bize destek olan Belediye Başkanımız Özcan Özen’e de teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 11:21
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER