Pamukova 1968 hırs küpü!

BAL’da (Bölgesel Amatör Lig) ikinci yarı hazırlıklarına start veren Pamukova 1968’de moraller yerinde. Devre arası çalışmalarına yoğun şekilde devam eden mavi-beyazlı takımda hedef ikinci yarıya bıraktığı yerden devam etmek. 

Pamukova 1968 hırs küpü!

Pamukova 1968, Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) ikinci yarı hazırlıklarına kendi tesislerinde yaptığı idmanlarla devam ediyor. İlk yarının son üç haftasında aldığı galibiyetlerle çıkış yakalayan Mehmet Atmaca’nın talebeleri, devre arasını da çok iyi değerlendirerek ikinci yarıya bıraktığın yerden başlamayı amaçlıyor. Kadrosuna yaptığı transferlerle takımı da güçlendirmeyi sürdüren Pamukova 1968’de tek hedef sezon sonunda ilk kez yer aldığı ligde kalmayı başarmak. 
İNANCIMIZ TAM 
Bölgesel Amatör Lig’de acemilik dönemlerinin bittiğini ve ikinci yarıda çok iyi bir performans sergileyeceklerini belirten Pamukova 1968 Antrenörü Mehmet Atmaca, takımına güvendiğini söyledi. Antrenör Atmaca, “Bu takım ilk yarının sonunda neler yapabileceğini herkese gösterdi. Şimdi devre arası çalışmalarını çok iyi değerlendirip eksik noktalarımızı da tamamlayarak ikinci yarıda fırtına gibi eseceğiz. Bizim inancımız tam. Pamukova 1968 ligde kalacak” dedi.  Hakan YAPRAK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER