Pamukova 1968'in inancı tam! Tarih yazmak istiyorlar

BAL’da son sırada bulunan Pamukova 1968 umudunu yitirmedi. Liglerin start almasıyla birlikte 4 final maçını kazanarak tarih yazmayı isteyen mavi-beyazlı takımda başka düşünce yok. 

Pamukova 1968'in inancı tam! Tarih yazmak istiyorlar

Bölgesel Amatör Lig’de  (BAL) son sırada yer alan ve son 4 final maçını kazanarak ligde kalmayı amaçlayan Pamukova 1968 umutlu. Liglere ara verilmesi nedeniyle evlerinde teknik heyetin verdiği program dahilinde çalışan mavi-beyazlı takımda sporcular bir an evvel liglerin başlayacağı tarihin açıklanarak yeniden sahalara dönmeyi istiyor. Genç oyunculardan oluşan kadrosuyla ligin ilk yarısında yakaladığı son maçlardaki seriyi bir kez daha tekrarlamayı hedefleyen Pamukova 1968’de yönetimde takımın ligde kalacağına inanıyor. 
LİGDE KALACAĞIZ
Tarihinde ilk kez mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’de kalarak büyük bir başarının altına imzayı atmayı hedefleyen mavi-beyazlı takımda antrenör Mehmet Atmaca sporcularına güvendiğini söyledi. Antrenör Atmaca, “Bizim için zor bir sezon oluyor. Ülkemizde bulunan salgın hastalık nedeniyle spor belki ikinci plana atıldı, Ancak biz kulüp olarak sezon yarın başlayacak gibi hazırlanıyoruz. Bunun içinde tüm çalışmalarımız tamam. 4 final maçımız var. Bunların hepsini kazanarak gelecek yılda bu ligde olacağız” dedi.  Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER