"Pamukova ligde kalacak"

BAL’da (Bölgesel Amatör Lig) ilk yarıyı 10 puanla noktalayan Pamukova 1968’de keyifler yerinde. Ligde son üç maçını kazanarak çıkış yakalayan mavi-beyazlı takımda Antrenör Mehmet Atmaca, “İkinci yarı da fırtına gibi eseceğiz. Bu takım ligde kalacak” dedi. 

"Pamukova ligde kalacak"

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL)  ilk yarıyı 10 puanla noktalayan Pamukova 1968’de ikinci yarı öncesinde keyifler yerinde. Grupta son 3 maçını kazanarak çıkış yakalayan mavi-beyazlı takımda ikinci yarı hazırlıkları 23 Aralık Pazartesi günü yapılacak idmanlarla devam edecek. Mevcut kadroyu koruyacak Pamukova 1968’in 3 nokta transferle takımı daha da güçlendireceği öğrenildi. 
Pamukova 1968 Antrenörü Mehmet Atmaca, genç ve tecrübesiz kadroyla oynadıkları ilk yarıda son haftalarda yakalanan çıkışın takdir edilmesi gerektiğini söyledi. Antrenör Atmaca, “Bu takım ilk yarıda tüm zorluklara rağmen iyi işlere imza attı. Son maçlarda yakaladığımız çıkış büyük çalışmanın ürünü. Devre arasını daha iyi geçirerek ikinci yarıda ligde kalacağız. Kimsenin şüphesi olmasın. Bu takım ikinci yarıda fırtına gibi esecek” dedi. Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER