Parası ödenmedi, TFF’ye başvurdu

Teknik Direktör Şaban Yıldırım’la anlaşılarak sözleşmesinin feshedildiği açıklanmasına rağmen gerçeğin böyle olmadığı öğrenildi. Yıldırım’ın sözleşmesi tek taraf feshedilirken, deneyimli teknik adamda bu gelişme sonrasında TFF’nin yolunu tuttu.

Parası ödenmedi, TFF’ye başvurdu

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’nin, sözleşme feshi konusunda anlaşma sağladığını açıkladığı Teknik Direktör Şaban Yıldırım’la anlaşamadığı öğrenildi.  İki taraf arasında Başkan Ekşi’nin son anda kararını değiştirmesi sonrasında anlaşmanın bozulduğu ve Yıldırım’ın sözleşmesinin hiçbir ödeme yapmadan tek taraflı feshettiği öğrenildi.

Yaşanılan bu gelişme sonrasında Sakaryaspor’la 2.5 yıllık sözleşmesi devam eden teknik adam Şaban Yıldırım’ın da TFF’ye başvurarak ilk etapta teknik heyeti ile birlikte alacağı 560 Bin TL olan 8 aylık maaşını istediği öğrenildi.  

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recko
Recko - 1 ay Önce

cumhur genç diye diye reklamlarını yapıyordunuz neden yazmıyorsunuz bu cumhur genç in marifetlerini personele 7 ay maaş vermemiş futbolculara öyle teknik direktöre öyle ne ödemiş diye basın bir mısra yazamıyorsunuz cumhur genç diye diye reklamlardan para alsaydınız gazete zengin olmuştu

samet
samet - 1 ay Önce

Cumhur Genç'ten nasıl korkuyorsanız bir kişi eleştiremiyor

SIRADAKİ HABER