'PENALTIYI KURTARACAĞIMI HİSSETTİM'

Hacettepe maçında penaltı kurtarak maçın adamı olan Ercüment Kafkasyalı, “Penaltıyı kurtaracağımı hissettim gerçekten. Ama bütün takım arkadaşlarım dua etmişler zaten. Hepsinin duaları kabul oldu” dedi.

'PENALTIYI KURTARACAĞIMI HİSSETTİM'

İYİ MÜCADELE ETTİK

Sakaryaspor’un tecrübeli file bekçisi Ercüment Kafkasyalı, Hacettepe maçında kurtardığı penaltı ile galibiyete damgasını vurdu. 80’nci dakikada Mahmut’un penaltı atışında gole izin vermeyen Ercüment maçın sonunda yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sezona başladık. Hedefimiz şampiyonluk. İlk iki haftamız biraz durgun geçti. Bu ligde ilk iki, üç hafta çok önemli. Bu arayı kayıpsız atlatmak gerekiyordu. Genç dinamik bir takımla oynadık. Aslında oyuna çok iyi başlamadık ama sonradan dengeledik. Daha sonra 2-0’ı yakaladık, 10 kişi kaldık. Ondan sonra her şey mücadeleye döndü. Skoru korumaya döndü. Takım arkadaşlarım iyi mücadele ettiler.”

KURTARACAĞIMI HİSSETTİM

Penaltı atışı sırasındaki duygularını da aktaran tecrübeli kaleci sözlerini şöyle tamamladı: “Penaltıyı kurtaracağımı hissettim gerçekten. Ama bütün takım arkadaşlarım dua etmişler zaten. Hepsinin duaları kabul oldu. Şükürler olsun. Hepimize hayırlı olsun. Bir başlangıç yaptık, inşallah şampiyonluk yolunda devamı gelecek. Bu maç geride kaldı artık önümüzdeki maça bakacağız”  Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER