PERFORMANSI DÜŞÜK OYUNCULAR TOPUN AĞZINDA

Devre arası transferi için çalışmaların başladığı Sakaryaspor’dan takımdan gönderilecek isimler de büyük ölçüde netleşti. Hakan Çalışkan’a takım bulması söylenirken, Volkan Çekiç, Hacı Ömer Doğru ve Sadullah Erarslan’ın topun ağzında olduğu öğrenildi

PERFORMANSI DÜŞÜK OYUNCULAR TOPUN AĞZINDA

HAKAN İLK SIRADA

Sezon başında kurulan takımın hayal kırıklığı yaşatmasının ardından yönetim takviye için kolları sıvadı. Transfer çalışmalarının başladığı Sakaryaspor’da takımdan gönderilecek isimlerin de netleştiği öğrenildi. Geçtiğimiz hafta Burak Göksel’in takımdan ayrılmasının ardından Hakan Çalışkan’a da takım bulması söylendiği öğrenildi. Bu sezonda beklentileri karşılayamayan Hakan Çalışkan’a ödeme yapılmadığı da biliniyor.
BEKLENTİLER BOŞA GİTTİ
Hakan Çalışkan’ın yanı sıra formsuzluklarıyla dikkat çeken Volkan Çekiç, Sadullah Erarslan ve genç oyuncu Hacı Ömer Doğru’nun gönderilecekler listesinde olduğu öğrenildi. Volkan Çekiç’e de maç başı ödemesi yapmayan yönetimin bu oyuncularla yolları ayırmak için devre arası tatilini bekliyor. Sakaryaspor’da en fazla hayal kırıklığı yaratan oyuncuların başında gelen Sadullah ile kendisine verilen forma şansını bu sezonda değerlendiremeyen Volkan’ın takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Hacı Ömer’in durumu ise önümüzdeki günlerde netleşecek.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE