banner67

Play-Off da kaçmasın!

Misli.com 2.Lig’de Sakaryaspor zorlu maç haftasına giriyor. 8 günde iki kritik maç oynayacak yeşil-siyahlı ekibimiz şampiyonluk planları yaparken, play-off hattından da düşmek istemiyor.

Play-Off da kaçmasın!

ZORLU HAFTA

Sakaryaspor, Misli.com 2.Lig’de 8 gün içerisinde iki zorlu müsabakaya çıkacak. Direkt şampiyonluk şansını bir hayli zora sokan ve play-off biletini cebine koymayı amaçlayan yeşil-siyahlı ekibimiz sırasıyla 14 Şubat Pazar günü 13.00’da deplasmanda Kırklarelispor ve 18 Şubat Perşembe günü 13.00’da sahasında Vanspor ile karşılaşacak. Sakaryaspor’da hedef her iki maçtan da üç puanla ayrılarak galibiyet serisi yakalamak.

HEDEF 6 PUAN

Grupta 40 puanla play-off barajının üç puan üzerinde bulunan Sakaryaspor, üst üste karşılaşacağı zorlu müsabakalarda hedefini 6 puan olarak belirledi. Play-Off yolundaki en büyük rakipleri karşısında vereceği sınavlar öncesinde Sakaryaspor’da futbolcular iki maçı kazanacağına da inanıyor. Ancak bu maçlarda alınabilecek olumsuz sonuçlar yeşil-siyahlı ekibimizin play-off yolunda da ağır yara almasını sağlayabilir.

KRİTİK MAÇLAR

Teknik Direktör Serdar Bozkurt’ta her iki maçın öneminin farkında. Kırklarelispor ve Vanspor karşılaşmalarının çok kritik olduğunu belirten Bozkurt, “Bu maçların zorluğunu anlatmaya gerek yok. Play-Off yolunda en zorlu müsabakalara çıkacağız. Hedefimiz iki maçtan 6 puanla ayrılmak. İşimiz kolay değil ama biz Sakaryasporuz. Gerekeni yapacağız” şeklinde konuştu.  Şenol ÇİVİCİK

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2021, 11:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
TATANGALAR
TATANGALAR - 2 hafta Önce

EVET KAÇMASIN İYİ TUTUN :)

Sabo
Sabo - 2 hafta Önce

Kaçmasa ne olacak iş zor geçeceklerse kalınsın yoksa yine hüsran olmasın artık bu hüsran fırtınalarını yaşamaktan bu şehir bıktı....

Yunus
Yunus - 2 hafta Önce

Allah rızası için okumuş Türkçe bilen biri yazsın şu haberleri