PLAY-OFF KURALARI ÇEKİLDİ

Süper Lig ve 1.Amatör Küme’de play-off kuraları ASKF Binası’nda çekildi. Tek devre usulü oynanacak ligde Süper Lig Play-Off heyecanı 2 Nisan Salı günü, 1.Amatör Küme Play-off ise start alacak.

PLAY-OFF KURALARI ÇEKİLDİ

Süper Lig’de play-off kura çekimi ASKF Binası’nda kulüplerin katılımıyla yapıldı. Yaşar Zımba başkanlığında gerçekleştirilen kura çekimi sonunda fikstür belli oldu. Buna göre 2 Nisan Salı günü start alacak ligde ilk üç hafta maçlarına Erenler Stadı ev sahipliği yapacak. Son iki haftada ise Erenler Stadı’nın yanı sıra müsabakalar Ekrem Karaberberoğlu Stadı’nda da oynanacak. Tek devre usulü oynanacak grupta birinciliği elde edecek takım direkt olarak Bölgesel Amatör Lig’e yükselecek. İkinci olacak ekip ise Bölgesel Amatör Lig’de temsilcilerimiz arasında ikinciliği elde eden takımla baraj maçı oynayacak.
1.Amatör Küme’de de play-off kuraları çekildi. 4 gruptan 12 takımın play-offa yükseldiği grupta yapılan kura çekimi sonunda takımlar 6’şarlı iki gruba ayrıldı. Tek devre usulü oynanacak müsabakaların ardından gruplarını birinci olarak bitirecek takımlar isimlerini Süper Lig’e yazdıracak. Müsabakalar cumartesi ve Pazar günleri oynanacak. ASKF Başkanı Yaşar Zımba, her iki ligde de mücadele edecek takımlara play-off maçlarında başarı dileklerini iletti.  Mustafa ERKAYA

PLAY-OFF FİKSTÜRÜ

2 Nisan Salı
Saha: Erenler
14.00 Pamukova 1968-Arifiyespor
16.00 A.Kalaycıspor-Sapanca Gençlik
18.00 Hendek Dereköy-As Akyazıspor
7 Nisan Pazar
Saha: Erenler
Arifiyespor-Hendek Dereköy
Sapanca Gençlik-Pamukova 1968
As Akyazıspor-Arifiye Kalaycı
10 Nisan Çarşamba
Saha: Erenler
Arifiyespor-Sapanca Gençlik
Hendek Dereköy-Arifiye Kalaycı
Pamukova 1968-As Akyazıspor
14 Nisan Pazar
Arifiye Kalaycı-Arifiyespor
As Akyazıspor-Sapanca Gençlik
Hendek Dereköy-Pamukova 1968
17 Nisan Çarşamba
Arifiyespor-As Akyazıspor
Pamukova 1968-Arifiye Kalaycı
Sapanca Gençlik-Hendek Dereköyspor

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER