Polis eşliğinde idman!

Sakaryaspor’un dünkü idmanında ilginç bir olay yaşandı. Bir ihbar üzerine çevik kuvvet ile jandarma ekipleri tesislere geldi. İdmanda herhangi olumsuzluk yaşanmadı.

Polis eşliğinde idman!

Başkan Selahattin Aydın’ın “Polisler idman izlemeye gelmiş” diyerek olaya espirili yaklaşması dikkat çekti.

İHBAR ALDILAR
Elazığ Belediyespor maçının hazırlıklarını sürdüren Sakaryaspor’da dün ilginç bir olay yaşandı. Sakaryaspor’un antrenman çıktığı sırada bir otobüs çevik kuvvet ile jandarma ekipleri Rüstemler Tesisleri’ne geldi. Emniyet amiri ihbar üzerine tesislere geldiklerini söylerken önce başkan Selahattin Aydın ardından idmanı izlemeye gelen tribün liderleri ile sohpet etti. İdmanda herhangi bir olumsuz yaşanmazken hangi konuda ihbar verildiği ise söylenmedi. Çevik kuvvet ve jandarma ekipleri antrenman sonuna kadar tesislerde bekledi.
BAŞKAN ESPİRİ YAPTI
Sakaryaspor’un dünkü idmanında tesislerde bulunan Başkan Selahattin Aydın polislerin ne ihbarı üzerine tesislere geldiğini söylemedi. Bu konuda konuşma yapmaktan çekinen Aydın, olaya espiriyle yakalaşarak, “Polisler idman izlemeye gelemez mi? Herhangi bir olumsuzluk yok. Her şey yolunda” ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER