‘Rakipleri hafife almıyoruz’

Sakaryaspor Teknik Sorumlusu Murat Balaban, üst üste oynayacakları iki karşılaşmanın hafife alınmaması gerektiğini ve işlerinin çok zor olmadığını söyledi.

‘Rakipleri  hafife  almıyoruz’

sakaryayenihaber.com-Şenol ÇİVİCİK

KOLAY MAÇ YOK

Sakaryaspor’un Teknik Sorumlusu Murat Balaban, ligde arka arkaya oynayacakları iki müsabakanın düşünüldüğü gibi kolay olmadığını söyledi. Balaban, “Rakiplerimiz genç oyuncu ağırlıklı takımlar. Ancak her hafta maç oynayarak gelişiyorlar. Lige daha çok asılmaya başladılar. Bu iki maçı da kazanma parolası ile çıkacağız. Bu maçları ciddiye alacağız. Şampiyonluk yolunda gidiyorsak rakiplerimizi de tek tek yenmemiz lazım

 O nedenle işimiz kolay değil. Ancak biz iyi hazırlanarak maçlardan galibiyetle ayrılabiliriz. Bizde öyle yapacağız” ifadesini kullandı.

ENERJİMİZ YÜKSEK

Hasta oyuncuların takımdan uzak kaldıkları dönemde futbolu özlediklerini idmanlarda gördüğünü belirten genç teknik adam, takım olarak iyi bir ivme yakaladıklarını söyledi. Balaban, “Arkadaşlarımız kendilerine iyi bakıyor. Birbirleriyle konuşuyorlar. Akıllarında liderlik var. Bu enerji ve arzu beni mutlu ediyor. Lig maçlarına da havanın iyi yansıyacağına inancım tam” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2020, 16:28
banner3
YORUM EKLE