RAMAZAN, MAHİR VE TALHA GÖRÜŞME ODASINA

Sakaryaspor’un başkan adayı İbrahim Nalbant transferin kapanmasına neden olan ve en fazla alacağı bulunan futbolcularla görüşmek için harekete geçti. Nalbant yönetimi ilk görüşmesini Ramazan Sal ile yapacak.

RAMAZAN, MAHİR VE TALHA GÖRÜŞME ODASINA

RAMAZAN SAL
Sakaryaspor’da başkan adayı İbrahim Nalbant transfer tahtasının açılması için çalışmalarını sürdürüyor. Sakaryaspor’dan alacağı olan futbolcularla görüşme yapacak olan Nalbant ekibi ilk görüşmesini Ramazan Sal ile bugün İstanbul’da yapacak. Ramazan Sal’ın 243 bin ve 569 bin TL’lik iki dosyası bulunurken bu rakam avukat masraflarıyla birlikte 1 Milyona ulaşıyor. Nalbant ve kurmayları Ramazan Sal ile yapacağı görüşmede 1 Milyonluk borçtan indirim yapmasına isteyecek.
MAHİR VE TALHA
Ramazan Sal ile yapılacak görüşmenin ardından İbrahim Nalbant yönetimi Talha Mayhoş ve Mahir Sağlık’la da bir araya gelecek. Sakaryalı futbolcu Talha Mayhoş2un Sakaryaspor’dan 228 bin TL alacağı bulunuyor. Sakaryaspor’dan alacağı en fazla olan diğer oyuncu Mahir Sağlık’a ise borç 596 bin TL. Bu rakam faziler ve avukat masraflarıyla birlikte 800 bine ulaşmış durumda. Ramazan Sal, Mahir Sağlık ve Talha Mayhoş2un idnirim talebine nasıl bir cevap vereceği merak ediliyor.   Erdem YILDIRIM

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER