'REHAVETE KAPILMAYIN'

Elazığ Belediyespor cephesinden gelen haberlere kulak asılmamasını isteyen Teknik Direktör Erol Kolcu “Kesinlikle rakibi hafife almak yok. Bu maçta işimiz çok zor” diyerek futbolcuları uyardı.

'REHAVETE KAPILMAYIN'

ELAZIĞ MESAİSİ
Sakaryaspor’da Elazığ Belediyespor maçının hazırlıkları dün başladı. Rüstemler Tesisleri’nde tam kadro çalışan yeşil-siyahlı ekibimizde moraller bir hayli yüksek. Dün tesislerde çift kale maç yapan Sakaryaspor’da futbolcuların azimli ve istekli tavırları dikkatlerden kaçmadı. Teknik Direktör Erol Kolcu as kadroda Hüseyin, Onur Anıl, Hakan Çalışkan, Cihan, Muhammer, Özgür, A.Kadir, Hamza, Berat Ali ve Yılmaz’a şans verdi. YEşil-Siyahlı ekibimiz bugün saat 16.00’da yapacağı idmanla çalışmalarını sürdürecek.
HAFİFE ALMAYIN
Teknik Direktör Erol Kolcu, Elazığ Belediyespor hakkında çıkan haberlerden oldukça rahatsız. Rakibin durumun kendilerini hiç ilgilendirmediğini yineleyen Kolcu, futbolcuları rehavete kapılamamaları konusunda sürekli uyarıyor. Maçın tahmin edildiğinden daha zor geçeceğini futbolcularına anlatan Kolcu, “Rakibin sezonu geç açması bizi ilgilendirmiyor. Kimse rakibi küçümsemeden sahada en iyi mücadeleyi göstermelidir. Kağıt üzerinde kolay denilen maçın sahaya çıkınca ne kadar zor olduğunu herkes görecek. Ciddi bir şekilde bu maça hazırlanıp 3 puana odaklanmalıyız” ifadeleriyle son uyarıyı yaptı.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER