Reşadiyespor’da ilk transfer Tuncay Sarı

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden 1890 Reşadiyespor’da yaşanan yönetim değişikliği sonrası kulübün hedeflerinde önemli değişimler yaşandı. İlk transfer is yapıldı.

Reşadiyespor’da ilk transfer Tuncay Sarı

Sakarya 1.Amatör Küme ekiplerinden 1890 Reşadiyespor’da yaşanan yönetim değişikliği sonrası kulübün hedeflerinde önemli değişimler yaşandı. Mavi-Beyazlılarda Başkan Tuncay Er, bir yandan altyapı ile ilgili projeler geliştirirken bir yandan da A Takım için transfer harekatını sürdürüyor. Bursaspor ile futbol okulu projesinde pilot okul sözleşmesi imzalayan Reşadiyespor, futbol dahil bir çok branşta ve özel eğitim anlamında bir dizi projleri hayata geçirmeyi hedefliyor.

BİR HAYALİMİZ VAR
Tuncay Er başkanlığındaki Reşadiyespor, Spor Bilimleri Lisansına Sahip Şamil Özcan ve Okan Karaağaç önderliğinde yine Spor Bilimleri Fakültesi’nde Lisans adayları Alisefa Akgün, Eyüp Ensar Kurt’un oluşturduğu 4 kişilik antrenör grubu ile altyapı çalışmalarının startını verecek. "Var Bir Hayalimiz" projesi kapsamında birçok branşı içinde barındıran, sosyal hayat ile ilgili beslenme, psikoloji, sporcu ders takibi, müfredat özel eğitimleri, deprem gibi bir çok konuda sporculara eğitim verilecek.

İLK TRANSFER TUNCAY SARI
1.Amatör Küme’de şampiyonluk hedefleyen mavi-beyazlılar A Takım kadrosu içinde yeni yapılandırmaya gidiyor. Transfer harekatının startını verdiklerini belirten Başkan Tuncay Er, ilk olarak amatör liglerde adından çok söz ettiren fakat sonrasında yaşadığı talihsiz sakatlık nedeni ile sahalardan uzak kalan Tuncay Sarı ile anlaşma sağladı. Liglerin başlangıç tarihinin açıklanmamasına rağmen güçlü bir ekip için yola çıktıklarını belirten Er, “Tuncay kardeşimiz ile transferin ilk startını vermiş olduk” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 12:56
banner3
YORUM EKLE