Şaban Yıldırım: "‘Adaletli bir karar alındı’"

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım “En adaletli olan karar buydu. Ya maçlar hiç oynanmamalıydı ya da kalan maçların hepsi oynanmalıydı” yorumunu yaptı. 

Şaban Yıldırım: "‘Adaletli bir karar alındı’"

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım yaptığı açıklamada “TFF’nin alabileceği en adaletli kararı aldığını düşünüyorum. Ya maçlar hiç oynanmamalıydı ya da kalan maçların hepsi oynanmalıydı. TFF’nin yaptığı açıklamadan liglerin oynatılacağını anladık. Hayırlı olsun” şeklinde konuştu. 
HAZIRLIKLAR 
Yıldırım, “Biz bütün hazırlığımızı haziran ayına göre yapmıştık. Üç senaryodan birisiydi Haziran’ın ikinci haftasında maçların başlaması. Korona testlerimizi yaptırdık. Biz haziran ayına göre antrenman programımızı yaptık. Şimdi süreci takip ederek hazırlıklarımızı yürütüyoruz” dedi. 
HAZIRLIK MAÇI 
Şaban Yıldırım, “Şu anda hazırlık maçı gibi bir planlamamız yok. Eğer şartlar oluşursa elbette hazırlık maçı oynamak isteriz. Süreç nasıl ilerleyecek? Virüsün yayılımı, sağlık yetkililerinin değerlendirmelerini takip edeceğiz. Her şeyin başı sağlık. Dolayısıyla sağlık yetkililerinin görüşleri alınarak süreç ilerleyecek” dedi.       Erdem YILDIRIM
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER