Şaban Yıldırım: "Kadromuz yeterli, ama..."

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, mevcut kadronun yeterli olduğunu söyleyerek “İyi bir takımımız var. Hiç sakatlık olmasa, hiç cezalı olmasa biz zaten transfer yapmayız. Kadromuzu yeterli görüyoruz” dedi. 

Şaban Yıldırım: "Kadromuz yeterli, ama..."


Teknik Direktör Şaban Yıldırım, Antalya’da verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi. Yıldırım, “Antalya kampında büyük sakatlıklar olmadı. Berk şu anda bizimle beraber başladı Lige kadar Berk’in idman eksiliği giderilecektir. Genel olarak verimli geçti bizim için kamp. İkinci yarıya fizik olarak hazırız” dedi.  
TİTİZ DAVRANIYORUZ 
Teknik Direktör Şaban Yıldırım, transferlerle ilgili olarak yaptığı çalışmaların büyük bir titizlikle devam ettiğini söyledi. Yıldırım, “Transferde bazı beklentierimiz var. Devre arasında istediğiniz transferi yapmak çok kolay değil. İnce eleyip sık dokuyoruz. Kulüplerinden oyuncularını almak kolay değil” dedi. 
TRANSFER YAPMAM AMA… 
Sakaryaspor’un yeterli bir kadroya sahip olduğunun altını çizen tecrübeli teknik adam şöyle konuştu: “Zaten iyi bir takımımız var. Hiç sakatlık olmasa, hiç cezalı olmasa biz zaten transfer yapmayız. Kadromuzu yeterli görüyoruz. Ama bazı bölgelerde adet olarak eksikler var. Sakatlıklar var. 17 final maçı oynayacağımızı düşündüğümüz için bazı bölgeler ister istemez takviye istiyor. Bu bölgelere takviye yapmayı düşünüyoruz. Onunla ilgili çalışmalarımız sürürüyor. Orta saha ve kanatlar. Bir de stoper çalışmalarımız var.” 
Şenol ÇİVİCİK
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER