"Sabrımız kalmadı yönetim istifa!"

Ankara Demir maçında da kaybedilen 2 puan taraftarın sabrını taşırdı. Maçın ardından sosyal medya üzerinden İbrahim Nalbant ve ekibini topa tutan taraftarlar “Sabrımız kalmadı! Yönetim istifa” şeklinde mesajlar yayınladı. 

"Sabrımız kalmadı yönetim istifa!"

Ligde 5 maçta galibiyetle tanışamayan, Türkiye Kupası’nda amatör takıma elenen Sakaryaspor’da kriz devam ediyor. Ankara Demirspor maçının da kaybedilen 2 puanın ardından ardından taraftarın sabrı taştı. Maçın ardından sosyal medyada yönetime olan tepkilerin dozu arttı. Yeşil-Siyahlı taraftarlar facebook ve twitter hesaplarından İbrahim Nalbant’ı bir kez daha istifaya davet etti. Sosyal medyada İbrahim Nalbant ve ekibini sert dille eleştiren taraftarlar artık yönetimin kongre kararı almasını istiyor. 
YÖNETİM İSTİFA 
Maçın bitiş düdüğünün ardından Tatangalar sosyal medya hesabından Rüstemler Tesisleri’nin girişine asılan “Yönetim istifa” yazılı pankartı paylaştı. “Sabrımız kalmadı! Yönetim istifa” paylaşımı yapan Tatangalar’ın bu paylaşımı beğeni rekor kırarken taraftarlar yorumlarında Nalbant ve ekibini takımın başında görmek istemediklerini dile getirdiler. Saha dışı ve saha içinde yaşanan kaosa bir türlü çözüm bulamayan yönetim taraftarın tepkisine de aldırış etmiyor.    Erdem YILDIRIM


 

banner3
YORUM EKLE