ŞAKA GİBİ ATAMA

Amed maçındaki olaylara göz yuman Ferhan Kestanlıoğlu Kastamonu-Samsun maçına atandı! Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Aydınlı bu atamayı sert dille eleştirdi.

ŞAKA GİBİ ATAMA

Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Aydınlı, MHK’nin Ferhan Kestanlıoğlu atamasına tepki gösterdi. Aydınlı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Grubumuzda hafta sonu oynanacak kritik Kastamonuspor-Samsunspor maçına hakem olarak yine Ferhat Kestanlıoğlu’nun atandığını öğrendik. Geçen hafta göstermiş olduğu rezalet yönetim ile sadece Türkiye’nin değil, İspanyol basınının, Arap basınının, İngiltere basınının gündemine oturan bu hakem adeta ödüllendirilerek bu haftaki kritik maça görevlendirilmiştir.”

“Amedspor maçında büyük bir facianın eşliğinden dönülmüş bu olayların sebebi olan Mansur adllı futbolcuya tek sarı kart bile göstermeyen Ferhan Kestanlıoğlu, kısa sürede böyle kritik bir maçta nasıl atanır yetkililere soruyoruz. Herkes şunu bilsin ki Sakaryaspor camiasının gözü bu hafta sonu oynanacak Kastamonu-Samsunspor maçında olacaktır. Ayrıca bu haftaki maçımıza da İzmir’den hakemin atanmasını da manidar buluyorum”  Şenol ÇİVİCİK
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER