Sakarya Yükseliş dağılıyor!

Kadınlar Basketbol Liginde temsil etmeye hazırlanan Sakarya Yükselişspor’da kriz bitmiyor. Maddi sorunlarla boğuşan takımlar sporcular 10 gündür idmana çıkmıyor. Yaşanan bu durum hafta sonu start alacak lig öncesinde endişe yaratıyor.

Sakarya Yükseliş dağılıyor!

KORONA OLDU

İlimizi bu yıl Kadınlar Basketbol Liginde temsil etmeye hazırlanan Sakarya Yükselişspor’da kriz bitmiyor. Para kriziyle boğuşan ve zor günler geçiren kulüpte koronavirüs vakalarının da ardı arkası kesilmiyor. Oyunculardan İlksu ve Aleyna ile birlikte 2 asistan koçta çıkan pozitif sonuçtan sonra takımın Başantrenörü Selen Erdem de koronaya yakalandı. Evinde istirahatini sürdüren Erdem’in durumunun iyi olduğu belirtildi.

DAĞILIYOR!

Sponsor firmayla yaşanan sorunun ardından Sakarya Yükselişspor’da kriz bitmek bilmiyor. İlk olarak Amerikalı oyuncusu takımdan ayrılan potanın perilerinde diğer sporcularda ödemelerin yapılmadığı gerekçesiyle idmanlara çıkmıyor. Yaşanan bu gelişme sonrasında henüz parkeye inemeyen Sakarya Yükselişspor’un ligin ilk maçında cuma günü konuk olacağı Urla Belediye maçı da tehlikeye girdi. Eğer oyunculara ve teknik heyete kısa süre içinde para verilmezse oyuncular takımı terk edecek, bu durumda da perilerin de Kadınlar Liginde oynama ihtimali kalmayacak.   Şenol ÇİVİCİK

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 13:53
banner3
YORUM EKLE